EGUTEGIA
L
M
X
J
V
9:30
10:55
Yoga / Feldenkrais
Klasikoa / Taichi 1
Yoga / Feldenkrais
Klasikoa / Taichi 1
Yoga / Feldenkrais
Klasikoa / Taichi 1
Yoga / Feldenkrais
Klasikoa / Taichi 1
Yoga / Feldenkrais
Klasikoa / Taichi 1
11:00
12:30
Entrenamendua
Dantza Garaikidea 2
Entrenamendua
Dantza Garaikidea 2
Entrenamendua
Dantza Garaikidea 2
Entrenamendua
Dantza Garaikidea 2
Entrenamendua
Dantza Garaikidea 2
12:35
15:00
Gonbidatutako tailerra
Gonbidatutako tailerra
Gonbidatutako tailerra
Gonbidatutako tailerra
Gonbidatutako tailerra
16:00
19:00
M
Sormen Konpozizio/Tailerra
Gonbidatua
J
Sormen Konpozizio/TailerraGonbidatua
1 Diziplina bakoitzeko profesionalek ematen dituzten hileko eskolak.
2 Matxalen Bilbaok edo Natalia García Murok emandako klase ohiak.
2022-2023 IKASTURTEA
Iraila / astea 19 - 23
L
M
X
J
V
9:30
10:55
Yoga
Yoga
Yoga
Yoga
Yoga
11:00
12:30
Natalia García
Muro
Natalia García
Muro
Natalia García
Muro
Natalia García
Muro
Natalia García
Muro
12:35
15:00
Matxalen Bilbao
Matxalen Bilbao
Matxalen Bilbao
Matxalen Bilbao
Matxalen Bilbao
Iraila / astea 26 - 30
L
M
X
J
V
9:30
10:55
Yoga
Yoga
Yoga
Yoga
Yoga
12:35
15:00
Natalia García Muro
Natalia García Muro
Natalia García Muro
Natalia García Muro
Natalia García Muro
11:00
12:30
Matxalen Bilbao
Matxalen Bilbao
Matxalen Bilbao
Matxalen Bilbao
Matxalen Bilbao
Urria / Gonbidatutako tailerra: MAXIMILIANO SANFORD
L
M
9:30
10:55
Yoga
Yoga
11:00
12:30
Matxalen Bilbao
Matxalen Bilbao
12:35
15:00
Maximiliano
Sanford
Maximiliano
Sanford
16:00
19:00
M
Maximiliano
Sanford
X
Yoga
Matxalen Bilbao
Maximiliano
Sanford
J
J
Yoga
Matxalen Bilbao
Maximiliano
Sanford
Maximiliano
Sanford
V
Yoga
Matxalen Bilbao
Maximiliano
Sanford
Ostiral 28/10 16:00-19:00 Muestra
Azaroa / Gonbidatutako tailerra: CRISTIANE BOULLOSA
9:30
10:55
11:00
12:30
12:35
15:00
16:00
19:00
L
Feldenkrais
Natalia García
Muro
Cristiane
Boullosa
M
M
Feldenkrais
Natalia García
Muro
Cristiane
Boullosa
Cristiane
Boullosa
X
Feldenkrais
Natalia García
Muro
Cristiane
Boullosa
J
J
Feldenkrais
Natalia García
Muro
Cristiane
Boullosa
Cristiane
Boullosa
V
Feldenkrais
Natalia García
Muro
Cristiane
Boullosa
Ostiral 25/11 16:00-19:00 Muestra
Abendua / Gonbidatutako tailerra: MÓNICA VALENCIANO (05/12 - 16/12)
9:30
10:55
11:00
12:30
12:35
15:00
16:00
19:00
L
Clásico
Matxalen
Bilbao
Mónica Valenciano
M
M
Clásico
Matxalen
Bilbao
Mónica Valenciano
Mónica Valenciano
X
Clásico
Matxalen
Bilbao
Mónica Valenciano
J
J
Clásico
Matxalen
Bilbao
Mónica Valenciano
Mónica Valenciano
V
Clásico
Matxalen
Bilbao
Mónica Valenciano
Ostiral 16/12 16:00-19:00 Muestra
Urtarrila / Gonbidatutako tailerra: LOS INFORMALLS (16/01 - 27/01)
9:30
10:55
11:00
12:30
12:35
15:00
16:00
19:00
L
Yoga
Natalia García
Muro
Los Informalls
M
M
Yoga
Natalia García
Muro
Los Informalls
Los Informalls
X
Yoga
Natalia García
Muro
Los Informalls
J
J
Yoga
Natalia García
Muro
Los Informalls
Los Informalls
V
Yoga
Natalia García
Muro
Los Informalls
Ostiral 27/01 16:00-19:00 Muestra
Otsaila / Gonbidatutako tailerra: NATALIA FERNANDES
9:30
10:55
11:00
12:30
12:35
15:00
16:00
19:00
L
Clásico
Matxalen
Bilbao
Natalia Fernandes
M
M
Clásico
Matxalen
Bilbao
Natalia Fernandes
Natalia Fernandes
X
Clásico
Matxalen
Bilbao
Natalia Fernandes
J
J
Clásico
Matxalen
Bilbao
Natalia Fernandes
Natalia Fernandes
V
Clásico
Matxalen
Bilbao
Natalia Fernandes
Ostiral 03/03 16:00-19:00 Muestra
Martxoa / Gonbidatutako tailerra: PEDRO BERDÄYES
9:30
10:55
11:00
12:30
12:35
15:00
16:00
19:00
L
Feldenkrais
Natalia García Muro
Pedro Berdäyes
M
M
Feldenkrais
Natalia García Muro
Pedro Berdäyes
Pedro Berdäyes
X
Feldenkrais
Natalia García Muro
Pedro Berdäyes
J
J
Feldenkrais
Natalia García Muro
Pedro Berdäyes
Pedro Berdäyes
V
Feldenkrais
Natalia García Muro
Pedro Berdäyes
Ostiral 31/03 16:00-19:00 Muestra
Apirila
9:30
10:55
11:00
12:30
12:35
15:00
16:00
19:00
L
Clásico
Matxalen
Bilbao
Natalia García
Muro
M
M
Clásico
Matxalen
Bilbao
Natalia García
Muro
Monográfico
Coreología
X
Clásico
Matxalen
Bilbao
Natalia García
Muro
J
J
Clásico
Matxalen
Bilbao
Natalia García
Muro
Monográfico
Coreología
V
Clásico
Matxalen
Bilbao
Natalia García
Muro
Maiatza / Gonbidatutako tailerra: OLATZ DE ANDRÉS
9:30
10:55
11:00
12:30
12:35
15:00
16:00
19:00
L
Yoga
Natalia García
Muro
Olatz de
Andrés
M
M
Yoga
Natalia García
Muro
Olatz de
Andrés
Olatz de
Andrés
X
Yoga
Natalia García
Muro
Olatz de
Andrés
J
J
Yoga
Natalia García
Muro
Olatz de
Andrés
Olatz de
Andrés
V
Yoga
Natalia García
Muro
Olatz de
Andrés
Ostiral 26/05 16:00-19:00 Muestra
Ekaina / Gonbidatutako tailerra: POLIANA LIMA
9:30
10:55
11:00
12:30
12:35
15:00
16:00
19:00
L
Feldenkrais
Matxalen
Bilbao
Poliana
Lima
M
M
Feldenkrais
Matxalen
Bilbao
Poliana
Lima
Poliana
Lima
X
Feldenkrais
Matxalen
Bilbao
Poliana
Lima
J
J
Feldenkrais
Matxalen
Bilbao
Poliana
Lima
Poliana
Lima
V
Feldenkrais
Matxalen
Bilbao
Poliana
Lima
Ostiral 23/06 16:00-19:00 Muestra